Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po co ten przełącznik... ?!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Po co ten przełącznik... ?!

    Fajne fajne
    Zamieszczone przez Zebomichal
    szkoda ze brak na nich o1
    Dokładnie.
    rafiki
    Masz racje że co za dużo to nie zdrowo Ale jak by np. 3 RS-ki by były to nie było by ani za dużo ani za mało i wszyscy byli by zadowoleni :diabelski_usmiech

  • #2
    Po co ten przełącznik... ?!

    Witajcie!

    Po pierwsze wszystkiego najlepszego po Świętach...

    No, teraz do meritum można przejść...

    Ostatnio robiąc porządki w swojej O1 w atrapce pod kierą
    (a dokładnie chodzi mi o ten plastykowy element ) ]1U2863082C"]Link

    znalazłem taki o to przełącznik:





    Nie posiada on nr - u, po którym można sprawdzić go w ETCE, ani logo Skoda czy innego VAG-a.
    Jedyne info to 30A, 250V (?!)... na 99%... nie mam go pod ręką w tej chwili...

    Przełącznik ten był niepodłączony do żadnego kabelka.

    Ktoś z Was wie na jasną cholerę on tam siedział... niepodłączony...?!

    PS. sorka za nieostre fotki... chodziło mi tylko o pokazanie ile styków jest w nim...
    PSS. moja Octa to angol po przekładce robionej w sprawdzonej firmie... moja Łasica była 4 - ta z kolei znaną mi furą, którą przekładali owi magicy...
    Moja ex - Łasica
    BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

    Komentarz


    • #3
      jarezz, były właściciel coś miał podłaczone. Bo to nie jest ori opcja. Wiec suma sumarum mogło to być nawet i do katapulty :diabelski_usmiech
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        piotrek_os wiesz... nie byłoby to głupie mieć taką katapultę... na fotel pasażera z przodu... mój kierownik często siedzi z mojej prawej strony :twisted:

        szkopuł w tym, że to po UK wersji jeszcze więc ta katapulta teraz na mój fotel by zadziałała... :P

        jestem mega zawzięty w takich tematach więc piotrek_os pomogłeś... ale czekam na kolejne propozycje dalej... męczy mnie to od tygodnia ponad już...
        Moja ex - Łasica
        BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez jarezz
          ale czekam na kolejne propozycje dalej... męczy mnie to od tygodnia ponad już...
          to w tym przypadku odpowie Ci tylko ex właściciel ew może jakaś wróżka
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            nazwisko gościa pamiętam... Jebbathas Tonnaghattas... ale nr tel czy maila nie bardzo...

            chociaż biorąc pod uwagę jego karnację i ubiór... i wiarę... i antypatię do szatana z USofA :shock: to może i dobrze, że przełącznik nie był podłączony... głupio by tak było z głośników usłyszeć nagle "die infidels... Allahu Aghbar" :shock: czy jakoś tak... i się rozerwać... dosłownie... :P
            Moja ex - Łasica
            BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

            Komentarz


            • #7
              jarezz, zastanów się, do czego mógłby taki switch służyć. U mn ie np. jest identyczny, z tym że sam go montowałem i wyłącza on całą elektronikę oprócz alarmu i immo w aucie.
              Ktoś wcześniej chyba takie fikimiki miał zrobione,a przed sprzedażą/przekładką go poodpinał.
              Jak masz już dziurę z tym pstryczkiem, to możesz się pokusić o zrobienie wyłączenia np. ECU. Zawsze to dodatkowy element zabezpieczenia antykradzieżowego 8)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez paulob1
                jarezz, zastanów się, do czego mógłby taki switch służyć. U mn ie np. jest identyczny, z tym że sam go montowałem i wyłącza on całą elektronikę oprócz alarmu i immo w aucie.
                Ktoś wcześniej chyba takie fikimiki miał zrobione,a przed sprzedażą/przekładką go poodpinał.
                Jak masz już dziurę z tym pstryczkiem, to możesz się pokusić o zrobienie wyłączenia np. ECU. Zawsze to dodatkowy element zabezpieczenia antykradzieżowego 8)

                wiesz... moje pierwsze auto zabezpiczyłem na wszystkie możliwe i znane mi wówczas sposoby... a i tak o 5.30 z piątku na sobotę, 24/25/09/2004 znalazła się qrva, którą goniłem na pieszo do skrzyżowania jak tą bryczką z pod domu mojego odjechała... i mimo podania nr rej aut, którym druga qrva uciekała za pierwszą dostałem info o umożeniu z powodu niemożności wykrycia sprawcy...

                lepiej central dla mnie tylko jako ANTI-THEFT... jeszcze ktoś pomyśli, że moja O1 to jakiś ósmy cud świata (no... dla mnie nim jest i starczy, że ja to wiem:P)... śpię chociaż spokojniej...

                bardziej użycie tego switch'a jako głównego wyłącznika prądu zamiast zdejmowani klem czy wyjmowania pojedynczych bezpieczników ze skrzynki mnie by interesowało... pomijając oczywiście wyłączenie radia, immo i ECU! ktoś mógłby mi w takim tricku pomóc jakoś?
                Moja ex - Łasica
                BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                Komentarz


                • #9
                  ja miałem w O2 na takim wyłączniku odłączane spryski reflektorów na przykład :diabelski_usmiech
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • #10
                    pewnie dałoby radę, żeby odłączał xenony bez auto-poziomki i sprysków w razie kontroli miśków ten przycisk co...?! :P :twisted:

                    EDIT:
                    a na poważnie... co za kabelki trzeba spiąć ze sobą (jeśli ktoś byłby skory pomóc, to łopatologicznie tłumaczyć mi proszę...:/) aby taki przełącznik wyłączał całą elektrykę oprócz immo, radia i centrala ???
                    Moja ex - Łasica
                    BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                    Komentarz


                    • #11
                      jarezz, albo wszystko, albo nic. Nie rób druciarstwa.
                      Większość załatwia stacyjka....
                      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez kecaj
                        jarezz, albo wszystko, albo nic. Nie rób druciarstwa.
                        Większość załatwia stacyjka....
                        Więc jak nie drutować, a dpo tego switch'a podłączyć całość elektryki, żeby służył on jako główny wyłącznik prądu :!: :?:
                        Moja ex - Łasica
                        BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                        Komentarz


                        • #13
                          na główny wyłącznik prądu to on jest przede wszystkim za mały
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Enriquez
                            na główny wyłącznik prądu to on jest przede wszystkim za mały

                            dzięki :!: dopiero od niedawna zagłębiam się w cokolwiek, aby własnoręcznie cokolwiek modzić, więc każda uwaga jest bezcenna
                            Moja ex - Łasica
                            BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez jarezz
                              ... ale czekam na kolejne propozycje dalej...
                              Zamieszczone przez piotrek_os
                              Wiec suma sumarum mogło to być nawet i do katapulty
                              raczej obstawiam, że ów guzik wyzwala wyrzutnię rakiet atomowych saddama , lub co gorsza uruchamia system autodestrukcji
                              Zamieszczone przez jarezz
                              ... męczy mnie to od tygodnia ponad już...
                              może wizyta na kiblu pomoże :diabelski_usmiech


                              P.S. Troszkę żartem - nie mogłem się powstrzymać, liczę, że się nie obrazisz jarezz, :wink:

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez mrfazi
                                (...) P.S. Troszkę żartem - nie mogłem się powstrzymać, liczę, że się nie obrazisz jarezz, :wink:
                                mrfazi... dzięki... przynajmniej wiem, że jest na świecie jeszcze ktoś, kto ma podobne do mojego poczucie humoru... więc do obrażania się mi daleko... :szeroki_usmiech
                                Moja ex - Łasica
                                BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                                Komentarz


                                • #17
                                  Takie coś to ja miałem przy swoim taxi. Tym włanczałem koguta + kase itd.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez rytcher
                                    Takie coś to ja miałem przy swoim taxi. Tym włanczałem koguta + kase itd.

                                    Dzięki...

                                    Szkopuł w tkwi w tym, że u mnie bezpiecznik nr 17 (jak to zauważyli koledzy już wcześniej) nie posiada podłączonej wiązki elektrycznej...

                                    rytcher wiesz może, czy przełączniki takie jak Twoja złotówa posiada były może seryjnie w każdym egzemplarzu?
                                    Moja ex - Łasica
                                    BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez jarezz
                                      rytcher wiesz może, czy przełączniki takie jak Twoja złotówa posiada były może seryjnie w każdym egzemplarzu?
                                      Nie rozumie o który przełacznik chodzi?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        o ten z foto, jakie dałęm na 1 poście...
                                        Moja ex - Łasica
                                        BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Rozbierałem cały środek mojej skodzinki w tym deske i nic takiego nie znalazłem. Tylko ten co pisałem.

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X